Duomenų tvarkytojas
UAB „Dzūkijos baldų fabrikas“
Įmonės kodas: 302538538
PVM mokėtojo kodas: LT100005615915
Adresas: Nemuno g. 29, Radžiūnų k., LT-62181 Alytaus r.
Mobilus telefonas: +370 679 73002
Elektroninio pašto adresas: info@baldufabrikas.com

Bendrosios nuostatos

1. Sąvokos

1.1. Pardavėjas (duomenų tvarkytojas) – elektroninė parduotuvė baldufabrikas.com priklauso įmonei UAB „Dzūkijos baldų fabrikas“.
1.2. Pirkėjas – fizinis ar juridinis asmuo, kuris užsisakė prekę(-ių) internetinėje parduotuvėje baldufabrikas.com.
1.3. Slapukų sąvokos:
1.3.1. Kas yra slapukai?
Slapukai yra nedidelis tekstinis failas saugomas jūsų naršyklėje išart apsilankius tam tikroje svetainėje.
Slapukų rūšys:
Pirmosios šalies slapukai – tai slapukai, kurie renkami tos svetainės, kurioje lankomasi. Šiuos slapukus gali perskaityti tik ši svetainė.
Trečiųjų šalių slapukai – tai slapukai, kurie renkami iš kitų svetainių, kurioms besilankančiam tinklalapyje priklauso tam tikras turinys.
1.3.2. Slapukų paskirtis
Slapukai saugomi tam tikrą laiką ir įsimena tam tikrus duomenis. Jis atpažįstamas, kai pakartotinai lankotės svetainėje ir taip padeda gerinti naršymo paslaugas.

2. Asmens duomenų tvarkymas

2.1. Pirkėjas sutikdamas su šiomis taisyklėmis, jis sutinka, kad užsakymo metu pateikti asmeniniai duomenys, būtų tvarkomi remiantis šiomis privatumo politikos taisyklėmis.
2.2. Pirkėjas turi teisę susipažinti su asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis, taip pat pirkėjas turi teisę reikalauti ištrinti, ištaisyti neteisingus ar netikslius savo asmens duomenis, susisiekiant bet kokiais būdais. Pardavėjas privalo nedelsdamas įgyvendinti pirkėjo prašymą.
2.3. Pardavėjas (duomenų tvarkytojas) gerbia kliento privatumą ir neteikia duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Lietuvos respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Tačiau pardavėjas negali užtikrinti duomenų privatumo, kuriuos renka trečiosios šalys, tokios kaip Google Analytic, Facebook.
2.4. Kokius asmens duomenis renkame:
Vardas;
Pavardė;
Šalis/Regionas;
Gatvė, namo numeris;
Miestas;
Telefono numeris;
El. pašto adresas;
Įmonės pavadinimas;
Įmonės kodas;
PVM mokėtojo kodas.
2.5. Pirkėjo duomenys naudojami prekių užsakymo tikslais (teikiant pasiūlymus, išsiaiškinant konkrečius poreikius, pristatymo sąlygas, PVM sąskaitai faktūrai išrašyti), rinkodaros tikslais (esant sutikimui).

3. Taisyklių keitimas

3.1. Pardavėjas (duomenų tvarkytojas) turi teisę keisti šias taisykles. Apie pakeistas taisykles pardavėjas (duomenų tvarkytojas) iškart paskelbia elektroninėje parduotuvėje baldufabrikas.com.
3.2. Taisyklių pakeitimai įsigalioja iškart nuo jų paskelbimo dienos.
3.3. Pirkėjas gali sutikti arba nesutikti su taisyklių pakeitimas. Jeigu pirkėjas toliau naudojasi elektroninės parduotuvės baldufabrikas.com paslaugomis, laikoma, kad pirkėjas sutinka su naujomis taisyklėmis. Nesutikus, jis gali savarankiškai ištrinti duomenis arba nesilankyti elektroninėje parduotuvėje.

4. Slapukai

4.1. Slapukai naudojami užtikrinti funkcijoms, paslaugų suteikimui, taip pat paslaugų plėtrai, naudojimo analizavimui ir rinkodaros tikslams.
4.2. Elektroninėje parduotuvėje baldufabrikas.com naudojami slapukai:

Slapuko pavadinimas

Galiojimo laikas

Aprašymas

woocommerce_cart_hash

Sesija

Slapukas nustato, kada keičiasi krepšelio turinys – duomenys.

woocommerce_items_in_cart

Sesija

Slapukas nustato, kada keičiasi krepšelio turinys – duomenys.

wp_woocommerce_session_

2 dienos

Slapukas kiekvienam klientui sukuria unikalų numerį siekiant suteikti galimybę duomenų bazėje rasti kiekvieno kliento krepšelio duomenis.

woocommerce_recently_viewed

Sesija

Slapukas skirtas identifikuoti neseniai peržiūrėtus produktus.

store_notice[notice id]

Sesija

Suteikia galimybę klientams atsisakyti parduotuvės pranešimo (informacinio ar reklaminio).

woocommerce_snooze_suggestions__[suggestion]

2 dienos

Suteikta galimybė vartotojams atsisakyti pasiūlymų.

woocommerce_dismissed_suggestions__[context]

1 mėnuo

Pasiūlymų atmetimų skaičius.

tk_ai

Sesija

Slapukas saugo atsitiktinai sugeneruotą unikalų anoniminį ID. Šis slapukas naudojamas prietaisų skydelio srityje, jo naudojimo stebėjimui.

4.3. Statistiniai slapukai:

Slapuko pavadinimas

Galiojimo laikas

Aprašymas

_ga

2 metai

Slapukas įdiegtas „Google Analytic“, renka lankytojų, seansų ir kompanijos duomenis. Šis slapukas seka svetainės naudojimą ir pateikia svetainės ataskaitoje. Slapuko surinkta informacija išsaugoma anonimiškai, o lankytojo informacija priskiriama atsitiktinai sugeneruotam unikaliam skaičiui.

_gid

24 valandos

Slapukas renka informaciją apie lankytojų elgseną svetainėje, sukuria analitinę svetainės našumo ataskaitą. Renkami duomenys apie lankytojų skaičių, lankytojų šaltinius, taip pat puslapius, kuriuose jie lankosi anonimiškai.

_gat

24 valandos

Slapukas naudojamas „Google Analytic“ tam, kad apribotų užklausų dažnumą ir duomenų rinkimą svetainėse su dideliu srautu.

4.4. Asmeniniai pirkėjų duomenys slapukų pagalba nėra kaupiami.
4.5. Pirkėjai ir tinklalapio lankytojai turi teisę slapukus pašalinti. Slapukų pašalinimas:
Google Chrome;
Safari;
Mozilla Firefox;
Opera;
Microsoft Edge;
Microsoft Internet Explorer.

5. Baigiamosios nuostatos

Visi šių taisyklių vykdymo nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.